| LV | EN |

 


Mazā Jaunavu iela 8
RIga, LV-1050, Latvija
Tel.: (371) 721-0658
Faks: (371) 782-0147

office@intersource.lv
  Par mums   Ofisi   Veikali   Menedžments   Kontakti
 
 
Menedžments
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA APSAIMNIEKOŠANA UN UZTURĒŠANA
 
 
Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas pakalpojumus nodrošina InterSource meitas uzņēmums SIA “Ariel Baltic”. Ariel Baltic ir viena no lielākajām īpašumu apsaimniekošanas kompānijām Latvijā. Uz doto brīdi Ariel Baltic (www.arielbaltic.lv) pārvalda īpašumus ar kopējo platību vairāk nekā 175,000 m2. To skaitā ir 70 ēkas, kuru kopējā vērtība ir vairāki desmiti miljoni dolāru. Ariel Baltic ir Ariel Properties – vienas no 10 lielākajām nekustamā īpašuma pārvaldīšanas kompānijām – kopuzņēmums. Ariel Properties pārvalda nekustamos īpašumus Izraēlā, Čehijā un Vācijā. Īpašumu kopējā platība ir vairāk nekā 2 milj. m2, kopējā vērtība - vairāk nekā 2,5 mljrd. dolāru.
 
Ariel Baltic sniedz profesionālus nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas pakalpojumus un konsultāciju pakalpojumus visās Baltijas valstīs. Ariel Baltic strādā augsti kvalificēta, profesionāla komanda, kuras ikdienas darbā tiek izmantotas datorizētas datubāzes īpašuma uzturēšanas optimizācijai un īpašnieku izdevumu samazināšanai.
 
Ariel Baltic sniedz arī ēkas dizaina konsultācijas, ņemot vērā turpmāko uzturēšanu.   Iesaistot Ariel Baltic projektēšanas stadijā, īpašnieki varēs samazināt īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas izdevumus tā ekspluatācijas laikā pat par 25%.
 
Ariel Baltic piedāvā ēkas īpašniekiem nomnieku vadības un nekustamā īpašuma mārketinga pakalpojumus. Vidēji, Ariel Baltic apsaimniekotās ēkas ir par 90% iznomātas. Jēkaba Kazarmas - pat par 97%. Ariel Baltic ir vairāk nekā 100 nomnieku, to skaitā – Eiropas Komisijas delegācijā Latvijā, Itālijas un Nīderlandes karalistes vēstniecības, Amerikas Savienoto Valstu valdība, Alcon, British Airways, BankServiss, Servier, Tebodin, Linstow un Amerikas Tirdzniecības Palāta.
 
Ariel Baltic klienti
 
Patreizējie Ariel Baltic klienti ir InterSource (www.intersource.lv), Linstow, Hansabanka (Saules Akmens), Centrālais tirgus un Lattelekom


  Created by ART DESIGN STUDIO
to top