| LV | EN |

 


Mazā Jaunavu iela 8
RIga, LV-1050, Latvija
Tel.: (371) 721-0658
Faks: (371) 782-0147

office@intersource.lv
  Par mums   Ofisi   Veikali   Menedžments   Kontakti
 
 
Par mums
Uzņēmums
InterSource International ir 1991. gadā dibināta privāta Ilinoisas korporācija. Tas ir viens no pirmajiem amerikāņu uzņēmumiem, kas uzsāka savu darbību Latvijā pēc valsts neatkarības atgūšanas. Savos pirmsākumos uzņēmums nodarbojās ar restorānu un farmaceitisko biznesu. Šodien InterSource ir viena no vadošajām nekustamā īpašuma kompānijām Latvijā.

Prezidents
Sol
N.
Bukingolts
Sols N. Bukingolts, prezidents/uzņēmuma vadītājs pārrauga uzņēmuma darbību. Papildus savam darbam uzņēmumā Bukingolta k-gs cieši sadarbojas ar valdību. Viņš ir padomnieks ekonomikas jautājumos Latvijas valsts prezidentei un ir Amerikas Tirdzniecības Palātas Latvijā viceprezidents.

Bukingolta kungs ir PPP (Valstiskās un Privātās Partnerības Asociācija) asociācijas Latvijā valdes loceklis un viceprezidents. Bukingolta k-gs ir absolvējis Lojolas universitāti Čikāgā, ASV. Hārvardas Biznesa Skolā viņš ir apguvis uzņēmēju vadītājiem paredzētu studiju programmu.
 
 

Viceprezidents
 Robert E. Ross
Robert E. Ross, - uzņēmuma viceprezidents atbild par visām InterSource finansu operācijām un uzņēmējdarbības plānošanu. Rossa k-gs ir beidzis Ziemeļrietumu Universitātes Kellog Menedžmenta augstskolu Evanstonā, ASV, iegūstot maģistra grādu finansēs un marketingā. Hārvardas biznesa skolā vadītāju izglītības programmā Rossa k-gs ir studējis nekustamā īpašuma vērtēšanu un paškapitālu. Rossa k-gs ir Latvijas Starptautiskās Skolas sekretārs un valdes loceklis, kā arī Amerikas Tirdzniecības Palātas Finanšu komitejas valdes loceklis.
 
 
 
 

 
Klienti
Vieni no mūsu klientiem ir ASV valdība, British Airways, Nīderlandes un Itālijas valdība, Eiropas Komisija, Ernst &Young,Seesam, Tebodin un Baltcom.
 

Objekti

 
InterSource International objektu sarakstā ietilpst Jēkaba Kazarmas, Kaļķu Nams Kaļķu ielā 20, Teātra Pasāža Krievu Drāmas Teātrī un Ziedu Nams Mazā Jaunavu ielā 8.
 
Meitas uzņēmumi
 
Ar tās sadarbības partnera SIA “ACG” (American Construction Group – www.acgdesignbuild.com) un meitas uzņēmuma SIA “Ariel Baltic” (www.arielbaltic.lv) līdzdalību InterSource International sniedz nekustamā īpašuma klientiem  īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas, kā arī individuālā telpu plānojuma izstrādes pakalpojumus.
 
  Created by ART DESIGN STUDIO
to top